סל הקניות שלי

טיפים

הטיפים של פצ'ולי

טיפים לקראת האביב

כשהאף סתום אפילו הפעולות היומיומיות הופכות להיות קשות ומכבידות… האף אדום וכואב, קשה לנשום, לישון ואפילו לאכול כי האף סתום. לארומתרפיה יש פתרון מעולה לצינון מומלץ להדיף במבער 10 טיפות של שמן רבנסרה. השמן יחטא את האויר, ייבש את הנזלת ויפתח את מערכת הנשימה. השמן בטוח לשימוש גם לנשים בהריון, נשים מניקות, תינוקות וילדים.

חורף… קרררר… ויבש…

החורף כבר כאן! קר בחוץ ויבש נורא. מזג אויר הקר והיבש משפיע על כולנו, חלק מצוננים, משתעלים ויש גם כאלו שסובלים מכאבי ראש ומגרנות מהיובש. אני ממליצה להציב במרכז הבית קערת זכוכית עם מים רותחים ולטפטף לתוכה 10 טיפות של שמן לבונה. השמן יחטא את האוויר, יפתח את מערכת הנשימה וימלא את החדר בלחות להקלה על היובש הנורא. השמן בטוח לשימוש לנשים בהריון, תינוקות וילדים.

נשימה צלולה למרות האובך שבחוץ

החורף כבר כאן! קר בחוץ ויבש נורא. מזג אויר הקר והיבש משפיע על כולנו, חלק מצוננים, משתעלים ויש גם כאלו שסובלים מכאבי ראש ומגרנות מהיובש. אני ממליצה להציב במרכז הבית קערת זכוכית עם מים רותחים ולטפטף לתוכה 10 טיפות של שמן הדס. השמן יחטא את האוויר, יפתח את מערכת הנשימה וימלא את החדר בלחות להקלה על היובש הנורא. השמן בטוח לשימוש לנשים בהריון, תינוקות וילדים.

חימום הבית באמצעות ארומתרפיה

קר לכם בבית למרות החימום…?! לארומתרפיה יש פתרון חסכוני, נעים ומחמם!!! ניתן לפזר תחושת חמימות בבית ובעיקר בלב באמצעות ארומתרפיה מבלי לנפח את חשבון החשמל… הדפת שמן קינמון במבער נותנת תחושת חמימות בבית בשתי מעלות לפחות! כמו כן, סגולותיו הבולטות של השמן הן מחטאות, אנטי-ויראליות, אנטי דלקתיות, מרוממות, מחממות ומניעות. לכן זהו שמן מומלץ ביותר לשימוש בעיקר בחורף! הוראות שימוש: לטפטף 5-10 טיפות שמן אתרי קינמון בצלוחית העליונה של המבער, להוסיף מים חמים ולהדליק נר בתחתית המבער לחימום והדפת התערובת טיפ לשדרוג: ניתן להוסיף 2 טיפות של שמן אתרי וניל לתחושת ביתיות חמימה, הבית יתמלא בניחוח אפייה מתוקה כאילו זה עתה יצאה עוגה חמה וטעימה מהתנור.

מחלות חום ושפעת

במצבים של חום גבוה או שפעת, ערבבו כף אחת של שמן שקדים עם 1 טיפת שמן ג'ינג'ר+ 1 טיפת שמן לבנדר+ 1 טיפת שמן לימון ומרחו על כפות הרגליים. שמן הג'ינג'ר מוריד חום ע"י חיסול הגורם למחלה. זהו שמן אנטיויראלי, אנטי בקטריאלי, ומחטא חזק ביותר. הלבנדר והלימון יתמכו בהחלמה ויחטאו. צפו ירידה בחום בתוך 5-10 דק' מרגע העיסוי ברגליים. ניתן לחזור על הפעולה כמה פעמים ביום ולשלב עם שאר הטיפים בעמוד. טיפול זה מתאים גם לתינוקות וילדים